Przeglądy i pomiary elektryczne Warszawa

Nasza firma EnerMitel działa w branży energetycznej. W naszej bogatej ofercie znajduje się między innymi dokonywanie pomiarów elektrycznych i przeglądów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Kierujemy naszą ofertę do bardzo szerokiego grona odbiorców zarówno indywidualnych, jak i do firm. Już dziś możesz zlecić nam przegląd elektryczny w Warszawie.

pomiary elektryczne warszawa

Przeglądy instalacji elektrycznej Warszawa

Wśród naszych klientów znajdują się właściciele bądź zarządcy nieruchomości. Oprócz tego zlecają nam wykonanie pomiarów elektrycznych także pracownicy różnych instytucji bądź też agencji, pośredniczących w handlu nieruchomościami. Służymy pomocą w każdym przypadku, gdzie potrzebne jest rzetelne skontrolowanie jakości instalacji elektrycznych, ale też przeprowadzenie takich czynności jak:

diagnostyka usterek instalacji elektrycznej,

inwentaryzacja instalacji elektrycznej

przeglądy elektryczne pięcioletnie

pomiary impedancji pętli zwarcia

pomiary rezystancji izolacji

pomiary ciągłości przewodów ochronnych

badania wyłączników różnicowo-prądowych

dokonanie oględzin oraz oceny instalacji odgromowej

pomiary rezystancji uziemienia,

pomiary rezystywności gruntu

badanie elektronarzędzi

Gdzie wykonujemy pomiary elektryczne?

Najważniejsze było dla nas to, aby dostosować ofertę do potrzeb naszych klientów. Dlatego postanowiliśmy specjalizować się zarówno w dokonywaniu pomiarów, jak i w wykonywaniu przeglądów. Tak naprawdę wielkość budynku nie ma dla nas żadnego znaczenia, gdyż jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi w:

 • obiektach mieszkalnych,
 • budynkach handlowo-usługowych,
 • biurowcach,
 • obiektach użyteczności publicznej,
 • zakładach przemysłowych,
 • miejscach zagrożonych wybuchem (Ex),
 • innych budynkach, które tego wymagają, np. na stacjach paliw.

W każdym przypadku korzystamy ze swojego wieloletniego doświadczenia, aby usługi elektryczne w Warszawie były zawsze rzetelne i zgodne z rzeczywistym stanem.

przegląd elektryczny

Pomiary instalacji elektrycznej — Nasze atuty

Zaufasz doświadczonym specjalistom

Najważniejsze jest to, że jesteśmy już tak długo na rynku, że doskonale znamy się na branży energetycznej. W dodatku zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów, którzy wyspecjalizowani są w konkretnych usługach m.in. właśnie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych. Zapewnienie bezpieczeństwa to nasz główny cel. Przeprowadzanie przeglądów czy też usuwanie awarii to zajęcie z którym nie mamy problemu.

Niezbędne uprawnienia

Warto zaznaczyć, że mamy wszelkie potrzebne uprawnienia narzucone przez prawo budowlane, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać, np. okresowe przeglądy elektryczne czy pomiary natężenia oświetlenia. Poza tym możesz też zlecić nam również dokonanie odbioru technicznego budynku, który dopiero został wybudowany. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Dane kontaktowe znajdziesz na dole tej strony.

Usuwamy również usterki

W porównaniu do naszej konkurencji zajmujemy się nie tylko wykonywaniem pomiarów czy przeglądów, ale także pomagamy w usunięciu problemów. Jeśli okaże się, że napotkamy na usterki, to dokładamy wszelkich starań, aby je skutecznie wyeliminować lub zaproponować najodpowiedniejsze rozwiązanie. W ten sposób nasze usługi są niezwykle kompleksowe, co oczywiście odpowiada naszym klientom. Zapewniamy zatem nie tylko spokojną głowę, ale też wygodę i bezpieczeństwo.

Kupujesz świadomiej i oszczędzasz

Kiedy najpierw zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty i zlecisz nam dokonanie pomiarów elektrycznych w Warszawie, to zyskasz więcej korzyści, niż z pozoru zdajesz sobie z tego sprawę. Jak to możliwe? Przede wszystkim wykonanie badań elektrycznych jeszcze przed zakupem nieruchomości sprawi, że podejmiesz bardziej świadomą decyzję. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych wydatków. Jeśli okaże się, że usterki są zbyt duże, to być może powstrzyma Cię to przed ryzykownym zakupem. Zresztą dotyczy to także wynajmu. Poznanie obiektu z każdej strony oraz jego instalacji elektrycznej sprawi, że zawsze będziesz kupować świadomie.

Wykonujemy pełną dokumentację instalacji elektrycznej

Zdarzają się sytuacje, kiedy właściciel budynku nie posiada dokumentacji technicznej. Wtedy nie każda firma decyduje się na przeglądy elektryczne czy inwentaryzację. Jednak my wyróżniamy się pod tym względem, że nie tylko przyjmujemy wtedy zlecenia, ale przy okazji także jesteśmy w stanie wykonać pełną dokumentację instalacji elektrycznej. Wcześniej po prostu wykonujemy szczegółową inwentaryzację w całym budynki i właśnie na jej podstawie powstaje dokumentacja techniczna. Na samym końcu otrzymasz protokół pomiarowy.

Dlaczego warto wykonywać przeglądy elektryczne?

Jedną z najważniejszych zalet wykonywania badań elektrycznych jest to, że znasz rzeczywisty stan instalacji elektrycznej. Zatem zarówno podczas kupowania, jak i wynajmowania budynku wiesz, czego się możesz się spodziewać. Możesz w ten sposób uniknąć także wielu niebezpiecznych i negatywnych sytuacji, takich jak choćby występowanie awarii czy nawet pożarów. Dzięki takim usługom będziemy też w stanie oszacować, jaka jest żywność poszczególnych elementów instalacji. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę także z tego, że poprzez zlecenie nam wykonania przeglądu w Warszawie instalacji elektrycznej byli w stanie szybko zareagować, zanim jeszcze doszło do powstania awarii. Wczesne działanie i kontrolowanie sprawia, że możliwe staje się także znaczne zmniejszenie wydatków, które wisiały w powietrzu.

przeglądy elektryczne warszawa

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że Ustawa Prawo Budowlane wskazuje na to, że raz na 5 lat, powinno dokonać się pomiarów elektrycznych w obiektach budowlanych. Jednak istnieje wiele miejsc, w których należy dokonywać takich przeglądów znacznie częściej, najlepiej co rok. Mowa tutaj przede wszystkim o zakładach pracy i różnych pomieszczeniach, gdzie występuje ryzyko wystąpienia porażenia elektrycznego, pożaru bądź też wybuchu związanego z degradacją. Poza tym częste kontrole instalacji elektrycznych powinny odbywać się także:

 • w obiektach komunalnych,
 • w instalacjach bezpieczeństwa,
 • w miejscach pracy, gdzie występuje niskie i wysokie napięcie,
 • na terenach budowy.

Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Usługi elektryczne w Warszawie skierowane są zarówno dla budynków nowych, jak i modernizowanych, aby mogły zostać dopuszczone do użytku. Jednak nigdy nie możesz też ignorować badań okresowych, gdyż wpływają także na bezpieczeństwo osób, które będą przebywać w danym obiekcie. Praca z prądem elektrycznym to nasza codzienność.

Skontaktuj się z nami

EnerMitel Sp. z o.o.

ul. Marcina z Wrocimowic 12L lok. 32
03-145 Warszawa

O firmie

EnerMitel Warszawa – pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia, termowizja, instalacje elektryczne, audyt energetyczny i świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferujemy kompleksowy zakres usług z zakresu energetyki i instalacji elektrycznych dla firm, instytucji i klientów indywidualnych w całej Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wszechstronności i indywidualnemu podejściu do klienta sprostamy każdemu zadaniu! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!